Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Prince Yumi

text


Regulamin

1. Zostaw "Żółte Zgłoszenie"
2. W zgłoszeniu napisz ilość liter nazwy twojego bloga [na znak, że regulamin został przeczytany]
3. Jestem jedyną oceniającą, więc nie macie co wybierać
4. Dodaj mnie do linków, albo do znajomych, przecież trzeba się jakoś reklamować
5. Notek może być obojętnie ile

Chyba za wiele nie wymagam, nie ?

_____________________________________________


Prince Yumi

Wybiła godzina ocenienia Prince Yumi i jej bloga www.yaoi-yaoi.blog4u.pl/
tak więc zaczynajmy:
Szablon, nie zachwyca mnie zbytnio. Krateczki powinny zajmować całe puste miejsce po prawej stronie i na dole. Po za tym trochę się zbiegają w jednym miejscu. Jest jeszcze jeden mały zgrzyt. Napis "yaoi note" wchodzi na tekst. Ah i prawie bym zapomniała. Tekst trochę zlewa się po prawej stronie z ramką i ostatnich liter nie widać, a natomiast po lewej jest za dużo miejsca. Tekst źle umiejscowiony. Oczywiście doceniam, że grafika jest samodzielna i prawdopodobnie takiego szablonu nigdzie indziej na necie nie znajdę. Wielkość liter jest odpowiednia i dobrze się czyta.
Teraz przejdźmy do treści bloga.. Bardzo interesująca fabuła. Ciekawa i wciągająca. To trzeba przyznać. Ubóstwiam to co piszesz. Jedyne co mnie irytuje to częste powtarzanie niektórych słow.
Teraz menu. Według mnie powinien być na samej górze widoczny avator, ale to już kwestia gustu. Po za tym widzę, że masz mojego drugiego bloga w ulubionych [i-am-vampire]
Ogólnie blog mi się podoba. Pomijając tych kilka błędów w html bardzo cenię to, że szablon jest własnej roboty. Jak już mówiłam treść jest świetna. A to liczy się najbardziej. Nic dodać nic ująć.
Najodpowiedniejszą oceną byłoby 5 !

timon. 21/05/2009 17:40:55 [Powrót] KomentujHej, piszę tutaj, bo mam pewien problem :) Widzę, że oceniałaś kiedyś bloga yaoi-yaoi.blog4u.pl, a ja z desperacją poszukuję do niego hasła, ponieważ Książę je zablokowała, posiadasz może, albo jesteś w stanie się z nią skontaktować?

Bardzo zależy mi na tym blogu, więc jeśli możesz, proszę pomóż mi xD

gg 12984492
e-mail kajna95@gmail.com
Kajna 31/12/2011 02:05:12
| brak www IP: 83.10.212.214

Dziękuję za ocenkę^^
Cieszę się, że była sprawiedliwa i wytknęłaś mi moje błędy (a niewiele osób odważa się to robić xD) Pozdrawiam serdecznie.
PS: Mojciu, nie wiedziałam, że to ty! ^^
Prince Yumi 21/05/2009 19:40:26
| brak www IP: 89.228.40.34żółte zgłoszenia


zostaw zgłoszenie
przeglądaj żółtą kartotekę

timon


Jak prawdopodobnie zdążyliście zauważyć jest to blog z ocenami, taki sam jak tysiące innych w sieci. Oceniam wszystkie rodzaje blogów. Ponieważ już długo siedzę w tym wszystkim to jestem w stanie obiektywnie ocenić wasze wypociny.Dodaj do Ulubionychprzejechałam ich


Wyśmienicie [5]
i-am-vampire
yaoi-yaoi


design